خانه / اخبار / نمایش «انسانم آرزوست» از جوانان حمایت می کند

نمایش «انسانم آرزوست» از جوانان حمایت می کند

مهدی رحیمینمایش «انسانم آرزوست» به زودی به کارگردانی پوریا عبدی با حضور نوجوانان و جوانانی که اولین حضور حرفه ای خود را تجربه می کنند اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار جی پلاس، مهدی رحیمی مدیر روابط عمومی نمایش «انسانم آرزوست» گفت: این نمایش که نوشته محمد قدیم آبادی است و پوریا عبدی کارگردانی آن را برعهده دارد، بهمن ماه ۹۳ در تئاتر باربد به اجرا در می آید.

او افزود: «انسانم آرزوست»، نمایشی رئال با موضوع اجتماعی، خانوادگی و اهمیت انسانیت است که به مرور اتفاقات ساده زندگیِ امروز می پردازد و البته مثل همه کارهای پوریا عبدی کمی مدرن نیز هست.

رحیمی با اشاره به اینکه بازیگران این نمایش محصول دوره های آموزش تئاتر پوریا عبدی هستند، خاطرنشان کرد: بازیگران نوجوان و جوان «انسانم آرزوست»، پس از گذراندن ترم های تئوری و عملی، با نظر کارگردان این نمایش، اولین حضور حرفه ای خود را بر صحنه تئاتر تجربه خواهند کرد.

او در پایان با تأکید بر حمایت از جوانان در عرصه تئاتر گفت: بازیگران با استعداد زیادی تئاتر را با انگیزه بالا آغاز می کنند، اما در ادامه نیازمند پشتیبانی و حمایت عوامل و مسئولان نمایش هستند و هدف ما از اجرای این نمایش نیز همین است.

به گزارش جی پلاس، نمایش «انسانم آرزوست» به زودی اجرا می شود و جی پلاس، زمان و مکان برگزاری این نمایش را اعلام خواهد کرد.

لینک اصلی خبر

کد خبر : ۸۲۳۲ | زمان انتشار : سه شنبه, ۱۴ بهمن , ۱۳۹۳

همینطور ببینید

وبینار "اسرار فروش تلفنی"

وبینار « اسرار فروش تلفنی »

بازاریابی و فروش تلفنی، از راه های ارزان و موثر فروش محصول و خدمات می …